Wieszaki do łazienki – jest z czego wybierać!

Spójna układanka

Na prawidłowe funkcjonowanie łazienki składa się wiele czynników. Od zgodnie z projektem doprowadzonej sieci wodociągowej, ale też dobrze skonstruowanych pionów kanalizacyjnych, przez odpowiednie wylanie posadzek, wykonanie tynków, położenie płytek, na instalacji wyposażenia kończąc. Nawet najmniejsze elementy muszą ze sobą współgrać, a do nich z całą pewnością zalicza się wieszak do łazienki.

Przydatny wieszak do łazienki

Skończyliśmy kąpiel. Wychodzimy z wanny bądź kabiny prysznicowej, wycieramy się do czysta i… no właśnie, nie mamy co zrobić z ręcznikiem. Zapomnieliśmy o tak trywialnym akcesorium, jakim jest wieszak do łazienki! A przecież wystarczyło tylko wejść na www.vigourpolska.pl i wybrać jeden z dziesiątek dostępnych tam egzemplarzy. Jednoramienny lub dwuramienny poziomy, poręczowy, pierścieniowy, czy wieszak haczyk to tylko nieliczne produkty, dostępne na stronie tego renomowanego sprzedawcy.

Nie tylko na ręcznik

Uchwyty ścienne niekoniecznie muszą służyć do umieszczania na nich ręczników. Równie dobrze możemy na nich powiesić odzież lub szlafrok, które zamierzamy założyć zaraz po kąpieli. Odpowiedniej długości zaczep doskonale sprawdzi się również jako suszarka, gdy aura za oknem nie pozwala na wysuszenie ubrań na zewnątrz.

Niewielki i funkcjonalny wieszak haczyk

Szczególnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się wieszak haczyk. Ten niepozorny element charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Jego montaż jest banalnie prosty i nie wymaga dużych nakładów pracy, a samo akcesorium potrafi bez trudu utrzymać ciężary o znacznej wadze. Wieszak haczyk to idealne rozwiązanie do każdej łazienki. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/dodatki/wieszaki-na-reczniki

Dodaj komentarz