Przewodnik po rozmiarach wanien

Odpowiedzialne podejście

Odpowiednio dobrany rozmiar wanny jest gwarancją jej bezproblemowego użytkowania. Przy zachowaniu optymalnych parametrów bez trudu się w niej zmieścimy, ponadto nie zajmie połowy łazienki, a poprzez zlokalizowanie jej w dogodnym punkcie, nie będzie ona kolidować z innymi sprzętami. Jaki zatem wymiar wybrać? Poniżej znajduje się kilka przykładów, pozwalających nieco rozwiązać ten problem.

Wanna owalna 170 cm  × 75 cm

Wanna owalna 170 cm × 75 cm to standardowe akcesorium, wchodzące niemal do każdej łazienki. Produkt ten zapewnia wygodę i komfort eksploatacji. Biała kolorystyka doskonale komponuje się z innymi elementami wyposażenia, poza tym nie jest uciążliwa w kontekście czyszczenia. Wanna owalna 170 cm × 75 cm skierowana jest do wszystkich osób, które chcą poczuć powiew luksusu w swojej łazience.

Wanna 120 cm × 180 cm

Wanna 120 cm × 180 cm o kształcie trapezu sprawdzi się idealnie, gdy metraż łazienki zbytnio nas nie ogranicza. Duże gabaryty urządzenia umożliwiają jednoczesne mycie się dwóm osobom, czyli jest to koncepcja idealna dla par, lubiących wspólne, romantyczne kąpiele. Blisko 300 litrów objętości sprawia, że wanna 120 cm × 180 cm usatysfakcjonuje niejednego użytkownika.

Wanna 170 cm × 75 cm prostokątna

Prostokątna wanna 170 cm × 75 cm to z kolei uniwersalne rozwiązanie. To dobre wyjście w sytuacjach, gdy sporym ograniczeniem jest metraż, ale klient chce mieć w łazience komfortowe warunki do mycia się, których nie zapewni kabina prysznicowa. Wanna 170 cm × 75 cm o kształcie prostokątnym wypełniona po brzegi wodą z pachnidłami pozwoli odprężyć się każdemu dorosłemu po ciężkim dniu pracy. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/wanny

Dodaj komentarz