Bateria podtynkowa i jej zalety

Rosnąca popularność

Jeszcze do niedawna bateria podtynkowa umywalkowa była nieco abstrakcyjnym rozwiązaniem w polskich domach. Podchodziliśmy do niej nieufnie, gdyż na rynku brak było wykwalifikowanych fachowców, umiejących ją prawidłowo zamontować. Jednak wraz z upływem czasu, gdy komponenty stawały się coraz tańsze, a klienci zaczęli zwracać baczniejszą uwagę na koncepcję, jaką jest bateria ścienna podtynkowa, również zaczęli pojawiać się specjaliści, nagle umiejący ją bez problemów założyć. Dziś już nie wyobrażamy sobie bez niej nowoczesnej łazienki.

Estetyczna bateria ścienna podtynkowa

Bateria ścienna podtynkowa to doskonałe wyjście dla osób ceniących ergonomię i minimalizm. Cały mechanizm ukryty pod powierzchnią ściany potęguje efekt schludności i estetyki. W zetknięciu z tradycyjnie zamontowaną wylewką tego typu metoda robi piorunujące wrażenie.

Satysfakcjonujące ceny

W związku ze sporą popularnością tej technologii analogicznie spadła jej ogólna cena. Poszczególne komponenty, jak i całe zestawy obniżyły swoją wartość, dzięki czemu coraz więcej klientów może sobie na nie pozwolić. To naprawdę świetna wiadomość dla naszych portfeli.

Bateria podtynkowa umywalkowa, czyli ochrona przed uszkodzeniami

Bateria podtynkowa umywalkowa to nie tylko czystość i elegancja. Zabudowanie większości elementów sprawia, że nie są one narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wskutek tego awarie są rzadkością. To bardzo ważny aspekt w kontekście trwałości  całego urządzenia, a co za tym idzie, bezawaryjnej i długiej eksploatacji. Zobacz więcej na

Dodaj komentarz